Paříž

Paříž: RadniceBohatá, pestrá a velmi zajímavá je historie města na Seině. Během zájezdu poznáte velkolepé světské i církevní pamětihodnosti, živé bulváry i malebné uličky a náměstíčka s kavárnami a bistry. Můžete navštívit muzea a galerie proslavené v celém světě, projdete se podél řeky Seiny se stánky bukinistů a známými mosty.

S naším poznávacím zájezdem „Na skok do Paříže“ vám nabízíme možnost v nejkratším čase a za minimální cenu poznat s naším průvodcem nejvyhledávanější místa a památky krásné Paříže.

Program

1. den
Odjezd z Prahy v 17 hodin, z Hradce Králové a dalších nástupních míst odjezd bez příplatku podle počtu přihlášených účastníků z odjezdového místa.

2. den
Paříž: Notre DamePaříž – Eiffelova věž a blízké okolí – dostatek času na prohlídku Paříže ze všech tří podlaží  „Eiffelovky“. Možnost projížďky lodí po Seině s výhledem na památky podél obou břehů. Následující pěší procházka po Champs Elysées k Vítěznému oblouku, přes Náměstí Svornosti a zahrady Tuillerie k paláci Louvre. Osobní volno na prohlídku interiéru muzea a galerie Louvre nebo jiného interiéru dle zájmu nebo doporučení průvodce.
Místo celodenního programu s průvodcem je možnost individuálního poznávání Paříže. V podvečer odjezd na ubytování.

3. den
Paříž: Vítězný oblouk, pohled z Eifelovy věžeBudeme pokračovat v poznávání Paříže. Dopoledne nejmodernější čtvrť La Defense s úžasnými stavbami. Přejezd autobusem do centra Paříže – procházka Latinskou čtvrtí: Lucemburská zahrada, Pantheon, univerzita Sorbonna, bulvár Saint Michel, Ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, okolí Radnice a Pompidou Centre. Přejezd metrem na Montmartre – procházka starobylými uličkami s množstvím kabaretů a hospůdek. Výhled od Sacre Coeur na Paříž, volno na náměstí malířů, noční podnik Moulin Rouge. Večerní jízda Paříží se zastávkou u rozsvícené Eiffelovy věže.
Místo programu s průvodcem možnost celodenního nezávislého poznávání Paříže.

4. den
Noční průjezd Francií a Německem, v odpoledních hodinách příjezd domů.

termíny zatím nejsou vypsané

Paříž: Lucemburský palácCena zájezdu zahrnuje:  

  • dopravu autobusem;
  • jeden nocleh v pokoji s vlastním příslušenstvím;
  • doprovod českého průvodce po celou dobu;
  • zákonné pojištění pořádající CK Plustour proti úpadku.

Paříž: Sainte ChapelleZa příplatek je možné objednat:

  • jednu snídani za 140 Kč
  • komplexní pojištění pro cesty a pobyt v zahraničí včetně pojištění stornopoplatků za  Kč.

Na vstupné do Louvru nebo jiných placených interiérů, na Eiffelovu věž, na plavbu lodí a jízdy metrem je třeba přibližně 50 – 70 EUR.

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

                                        

Paříž: MetroMísto poznávání Paříže 3. den zájezdu máte možnost strávit tento celý den v zábavním parku Disneyland, cena dopravy + vstupenka Kč 2.490,- pro dospělou osobu a Kč 1.990,- pro dítě do 11 let.