Londýn – letecky

PRÁZDNINOVÝ LONDÝN

LETECKY Z PARDUBIC

 

TERMÍN: 11. – 13. 7. 2019

 

 CENA: 8990 Kč (PLATÍ DO 20. LEDNA, POTÉ 9990 KČ)

 

  Jezdíme jen v malé skupince 8 – 14 osob, individuální přístup.

 

Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Pardubic do Londýna a zpět, 2 x ubytování v hotelu *** se snídaní, služby průvodce (v plánu Jana Hudková), pojištění CK Jana Hudková proti úpadku, transfer z letiště do hotelu a zpět, kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti

Cena nezahrnuje: nepovinné vstupné do vybraných objektů, MHD, kapesné, pojištění do zahraničí 72 Kč osoba/zájezd, obědy a večeře (vše bude upřesněno v pokynech 14 dní do odletu, ale přibližně na vlak/metro/doubledecker celkem 30 GBP)

Jednolůžkový pokoj za příplatek 1500 Kč, doobsazení na pokoj zdarma na dotaz.

 

Program – návrh, ale lze absolvovat svůj bez průvodce:

  1. den čtvrtek: Odlet z Pardubic (plánováno v 12:25h), přílet do Londýna, transfer na hotel a uložení zavazadel. Odpoledne přejezd vlakem/metrem do centra přímo pod obří kolo London Eye, procházka po nábřeží řeky Temže, výhled na Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), přejdeme přes most Westminster bridge k Westminsterskému opatství (místo korunovace králů) a k večeru návrat metrem/vlakem na hotel. Možnost večeře. Nocleh.

 

  1. den pátek: Po snídani přesun do centra Londýna (vlak/metro). Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme – nejznámější náměstí Trafalgar Square s památníkem adm. Nelsona, Buckingham Palace (sídlo britské královny), ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), oblast Soho, China town (možnost oběda v čínské restauraci), náměsti Piccadilly (slavné světelné reklamy), odpoledne prostor pro vaše individuální zájmy – Národní galerie, Přírodovědné muzeum, British museum, projížďka London Eye, stadion Chelsea, stadion Arsenal, voskové figuríny Madame Tussaud’s, nákupy ulice Oxford Street, Covent garden, procházka Hyde park nebo Kensingtonské zahrady a jiné na doporučení průvodce (každý si vybere dle přání, nedá se ale stihnout vše, případně program s průvodcem až do večera). V podvečer návrat na hotel, nákupy, večeře, nocleh.

 

  1. den sobota: Po snídani přesun (vlak/metro) do centra Londýna nebo do oblasti Greenwich k nultému poledníku, případně nákupy. Prohlídka oblasti City, katedrála Sv. Pavla, autobusem (doubledecker) přesun k pevnosti Tower, procházka kolem řeky do doků Sv. Kateřiny, poté přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě Belfast až pod mrakodrap The Shard (Střep 310 m). Návrat na hotel a odpoledne transfer na letiště, večerní odlet a návrat zpět do Pardubic (plánováno v 20:35h).

 

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě vyhrazena. Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit. Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.