Jihočeský advent

Nejkrásnější jihočeský advent

Adventní trhy v nejkrásnějších jihočeských městech – Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Třeboň, České Budějovice. Krýzovy jesličky a advent na zámku Hluboká.

1.den: Odjezd z Prahy v 7.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou). Jindřichův Hradec – Krýzovy jesličky – největší lidový mechanický betlém na světě, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů. Velkolepý betlém, který jeho tvůrce, jindřichohradecký punčochářský mistr Tomáš Krýza, vytvářel více než šedesát let. Jesličky obsahují 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje. Adventní trhy na historickém náměstí a v zámku. Třeboň – adventní trhy na historickém náměstí. Vyhlášené rybí restaurace. Nocleh v hotelu 3*.

2.den: Hluboká nad Vltavou – vánoční prohlídka zámku. Český Krumlov –asi nejkrásnější jihočeské adventní trhy na historickém krumlovském náměstí. České Budějovice – adventní trhy na jednom z našich největších náměstí. Dojezd do Prahy kolem 21. hodiny (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).

Termín: 05.12. – 06.12.2020

Cena: 2.700 Kč

Cena při zakoupení v červenci a srpnu: 2.400 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. Doplatky: 1/1: 350 Kč, 200 Kč – doplatek večeře.

+ 400 Kč – nástup Trutnov a Jaroměř